Každé z nás se už stalo, že jste nemohla přijít na ten správný dárek pro svého muže nebo přítele. Trička, trenky, ponožky a kosmetika jsou už velmi ohrané, proto to chce něco originálního. Pokud je Váš miláček labužník, tak ho dnešní tipy zajisté potěší!
hlavní chod
Running suhsi
Není asi nikdo, kdo by neznal running sushi, avšak ne každý už tam byl. Jedná se o metodu restaurací all you can eat – sněz, co můžeš. Ceny se odvíjejí od jednotlivých podniků, ale nejčastěji se pohybují v rozmezí tří set až pěti set korun za jeden a půl až dvě hodiny. Možná se Vám to zdá teď hodně, ale když si uvědomíte, kolik stojí třeba osm kousků sushi, tak tato cena je v pořádku. Můžete toho sníst, kolik je Vám libo a navíc tam můžete ochutnat i jiné věci něž zmiňované sushi rolky.
Golden Pacific Café
Teď si zmíníme konkrétní podnik. Tato restaurace funguje na stejném principu jako running sushi, akorát se tu podávají jiná jídla. Jak už jste si asi všimli, tak podle názvu můžeme usoudit, že je to restaurace i kavárna dohromady. Jídlo, které si vyberete na jídelním lístku, je Vám dovezeno vláčkem s vagóny. Což nevidíte jen tak někde, že? Jako první si objednáte slané jídlo, a když už máte dost, tak si můžete vybrat dezert. Tento podnik nabízí i skvělé domácí limonády!
running sushi
Dětenice
O Dětenicích si myslíme to samé, jako první zmíněné restauraci – každý to zná. V resortu Dětenic se nachází několik restaurací a hospod, kde se můžete najíst. Avšak toto nebude šálek kávy pro každého. Vrátíte se zde do dob středověku a zažijete na vlastní kůži, jak to opravdu chodilo. Po stole Vám budou běhat hospodyňky, rytíři budou mezi lidmi soupeřit, výběr jídel a pití pro Vás taky možná nebude jednoduchý. Třeba jablečný džus tu nazývají „kozí chcanky“ – omlouvám se za vulgaritu, ale opravdu to tam tak chodí. Můžete se tu i ubytovat, ale možná budete mít poté noční můry. V tomto rezortu straší a zkrátka je tam pořád živo! Nějací lidé toto určitě ocení a budou se rádi vracet.