Je zcela zřejmé, že když se chce někdo ubytovat v tak velkém městě, tak hledá místo, kde by byla dobrá dostupnost a zároveň také potřebné vybavení. Někomu postačí jen skromný pokojík pro přespání, ale někdo je náročnější uživatel a chce mnohem více. Ač se to nezdá, tak mnohdy hledáme na špatném místě. Proč se nezaměřit na jinou čtvrť Prahy, než kde se máme údajně pohybovat? Městská hromadná doprava je totiž stěžejní a s ní se dostaneme v podstatě rychle a bezpečně kamkoliv. To ovšem mění úhel pohledu na ubytování a poté je vcelku ideální možnost se ubytovat například na Praze 5, kde se nachází dostupný hostel – Akat. V podstatě je zde tolik možností, jakou dopravu si zvolit, že poté není problém se ve velmi krátké době dostat na druhou stranu hlavního města.

Praha

Nabídka a bohatý výběr pokojů

Hodně bude záležet na tom, co preferujeme, dá se vybrat skutečně pokoj ve standardní výbavě nebo apartmán, který se hodí více pro rodiny s dětmi. Nicméně zde máme veškeré vybavení, které potřebujeme a dokonce i možnost si zapůjčit postýlku pro děti do dvou let a to zdarma. Skvěle tu funguje recepce, kde nám poradí se vším, co budeme potřebovat. Celý objekt je nekuřácký, ale zase na druhou stranu, kdo chce, tak si může posedět venku a v ústraní si svoji cigaretku v klidu vykouřit. Také potěší bezbariérový přístup, tudíž ideální ubytování i stravování pro vozíčkáře, což ne každá ubytovací jednotka nabízí. V ceně je bohatá snídaně v podobě studeného i teplého bufetu. Kdo samozřejmě chce ještě zůstat na oběd nebo si vychutnat večeři, tak rozhodně to není žádný problém.

postel

Skvělý tip na ubytování

V podstatě tento penzion a hostel http://www.akatpension.com nabízí velké možnosti dalšího vyžití. Díky jeho poloze je všude dostatečně blízko a tak si lze naplánovat i různé výlety nebo zkrátka jen tak posedět na pražské známé Náplavce, která se nachází pod Vyšehradem. Také je třeba zmínit parkování, které je možné v prostorách hostelu Akát a je zcela zdarma. Připojení na Wi-Fi je zde samozřejmostí a kdo by si chtěl trochu zasportovat nebo si zajít na masáž, tak nemá to z hotelu příliš daleko a každý nalezne to, co ho dostatečně uspokojí. Ubytování na tak dostupném místě si lze snadno zarezervovat on-line podle svých vlastních představ.