Možností, jak se doma zabavit je celá řada. Samozřejmě, můžete si zahrát se svými rodinnými příslušníky kostky, karty nebo třeba Scrabble, ale většina lidí dává přednost přeci jen počítači, herní konzoli nebo stále pořád populární televizi. Svou oblibu si však neuchovává z nějaké nostalgie, ale hlavně díky stále vzrůstajícímu množství programu, které si lze naladit i bez kabelovky. Navíc skrze moderní typy televizí se už můžete dokonce připojiti k internetu, což nabízí další možnosti zábavy.
obrovská tv

Internet bez počítače

Většina lidí má internet spojený hlavně s osobními počítači, případně pak mobilními telefony, ale surfovat po celosvětové síti lze i pomocí vašeho televizoru, musí však mít k tomu být vybaven. Budete-li si tak chtít otevřít mail nebo se mrknout, jak hrál váš oblíbený hokejový tým, nemusíte už vytahovat z nabíječky telefon nebo počkat, až se nažhaví počítač. Prostě jen vezmete ovládač do ruky, pohodlně se usadíte do křesla a vše podstatné zjistíte pomoci vašeho televizního přijímače. Nikdy to nebylo tak jednoduché.
komoda pod tv

On-line programy

Připojení televize k internetu nenabízí pouze možnost prohlížení si různých webových stránek, ale také otevírá řadu speciálních internetových kanálů. V současnosti jich existuje několik. Jejich počet však každý den narůstá. Očekává se, že během několika let bude na českém internetu více programů, než bude možné chytit standardně přes anténu. Navíc chytré televize dokáží jednotlivé pořady nahrávat do paměti, což je také obrovská výhoda. I to je další z dobrých důvodů proč nešetřit a koupit si chytrou televizi co možná nejdříve. I modely s velkou obrazovkou se dají sehnat za velice příjemné ceny, zvláště pak ve výprodejích po Vánocích nebo v letních měsících, kdy většina prodejců techniky zažívá krušnější časy, a tudíž nabízí své zboží se slevou, televize samozřejmě nevyjímaje. Dle velikosti a funkcí se dají pořídit zhruba od čtyř tisíc korun.