Řada produktů, které se v kosmetice používají, jsou vhodné právě pro muže, kteří i když to neříkají nahlas, ji denně používají a neobejdou se bez ní. Které produkty jsou pro nich takzvaně „nej“ a čím to, že bez nich nemůžou udělat ani krok?
parfém pro muže
1.     PARFÉM– Ano, muž, který voní je pro ženu atraktivní a neodolatelný. A protože to ví opravdu každý muž, bez parfému nevyjde ani na krok. Pánské vůně jsou různého druhu, balení a značek. Ženám možná přijde, že všechny voní stejně – tedy mužně, ale muži si mezi nimi rádi vybírají. Nejvíce ceněné jsou pro nich ty, které dlouho vydrží a nesou jméno nějaké značky.
2.     ČISTÍCÍ GEL– I muži dbají o svůj zevnějšek a tak je přirozené, že pokud se jim problémy s nedokonalostmi pleti nevyhnou, musí jim jít naproti. Čistící přípravky na drobné nedostatky jsou dobrým pomocníkem, kterého ocení každý muž.
3.     DENNÍ A NOČNÍ KRÉM– Myslíte si, že muži krémy nepoužívají a mezi denním a nočním neznají žádný rozdíl? Pletete se! Drtivá většina mužů si hydratační krémy nanáší jak v průběhu dne, tak v noci. A pak se dámy diví, jak to dělají, že vypadají tak božsky!
muž pod sprchou
4.     PŘÍPRAVKY PO HOLENÍ– Holení patří mezi aktivity, kterým se muži nikdy nevyhnou. A jelikož je na jejich denním pořádku, musí dbát i o pokožku po holení. Takových přípravků je nesmírné množství – od pěny na holení, po gely po holení, které působí na hydrataci podrážděné pokožky.
5.     VLASOVÁ KOSMETIKA– O vlasy je potřeba dbát tak, jak jen to jde. Muži jich zpravidla mají méně než ženy, ale to ještě neznamená, že se o nich nemusí starat. Různé gely na vlasy, posilující šampony a výživové kondicionéry, jsou toho důkazem.
6.     SPRCHOVÉ GELY– To je něco, co si muži vybírají obzvláště pečlivě. Chtějí totiž nejen vonět jako opravdoví chlapi, ale i cítit se po sprše svěží. Zejména po sportovní aktivitě dbají na to, aby jejich sprchové gely byly určené na potřeby důkladně se zbavit potu a očistit se příjemnou vůní.
Mužská kosmetika patří mezi stejně vyhledávanou, jakou je ta ženská.Pokud natrefíte na muže, kteří krásně voní a vypadá báječně, můžete si být jistí, že za tím stojí nějaký druh přípravků na krásu a péči