Originální trojrozměrné cedulky – plastové tabulky výstražné, zákazové, příkazové a informativní v barvách oranžové, modré, červené a zelené se využívají již mnoho let a kupříkladu nám oznamují, že zde je „Vstup zakázán“, anebo že támhle si máte dát pozor na padající břemeno. Podobné cedulky si můžete vyrobit i domů, např. na chalupu, a mít je v trojrozměrném provedení. Například „Zákaz kouření“ s hlavičkou kuřáka, s cigaretou v ústech, a to vše zabudované do kulaté červené zákazové značky.

umělá ruka z 3D tisku

Netradiční bižuterie – na 3D tisku v Olomouci https://3d-tiskni.cz/3d-tisk-olomouc/ se dají vytvářet i velmi pozoruhodné trojrozměrné předměty, které byste jinak stěží dokázali vyrobit, maximálně je odlít do tvarové formy, a to kdoví, jestli. Tímto způsobem si můžete vytvořit různé náramky či náušnice, anebo vyzdobit svým dívkám vyzývavé sexy kotníky.

lodička z 3D tisku

Netradiční Člověče nezlob se – tuto hru zná snad každý, ale každý jistě doma nemá netradičně pojaté figurky. „Člověče nezlob se“ se obyčejně hraje s plastovými nebo dřevěnými panáčky s kulatou hlavičkou a kuželovým tělíčkem – trochu nuda, ne? Což takhle si hru vylepšit třeba bustami státníků, herců a sportovců? Anebo vytvořit z plastu figurky zvířátek ve čtyřech barvách a každý hráč bude mít své družstvo čtyř zvířátek v jednom týmu, např. slona, opici, králíka a čápa. Hra pro dospělé také může být vylepšená např. figurkami nahých žen.

Modely letadel – na Internetu se můžete inspirovat modelářskými nadšenci, kteří si tisknou na 3D tiskárnách i modely letadel, a to buď ve zmenšeném měřítku skutečné modely např. letadla Supermarine Spitfire z druhé světové války, anebo si vyrábí letadla házecí, která létají. Samozřejmě lze vyrobit tímto způsobem i modely lodí, které plují na hladině, opatřit je elektromotorkem s lodním šroubem a máte perfektní, originální hračku, kterou zaručeně nikde nekoupíte.