Když je jedná o zbraně a střílení, většina lidí o nich nechce ani slyšet a dává od nich ruce pryč. To však neplatí v případě, když jde o zábavní aktivitu, která se aktuálně těší největší popularitě. Moderní hry, které jsou v dnešní době v nabídce jsou zcela bezpečné a poskytují pouze neopakovatelné zážitky, které byste si neměli nechat ujít.
Nenechte se připravit o zkušenost, zahrát si hru pro dospělé, ale i starší děti, při které vás nemine porce kvalitní zábavy s vašimi nejbližšími, které tolik milujete.

billboard-right(1)

Laserová válka může začít

Laser games Praha nabízí všem, kteří mají v sobě chuť prožít nevšední den, dvě arény a jedenáct her, ze kterých můžete vybírat.

  • Uspořádat zde můžete i narozeninovou oslavu nebo firemní akci, kde si nakonec porovnáte vaše výsledky z boje.

TYPY ARÉN:

  • AZTÉCKÁ ARÉNA– nabízí menší prostory, které jsou ovšem situované i do venkovního prostředí. Nalezete v ní aztécké chrámy, prales, ale především mnoho úkrytů, které vás ochrání před zásahem nebo vám poskytnou příležitost – střílet z nečekaných míst.
  • LABYRINT– aréna pro větší skupiny vám nabídne velké možnosti k tomu, jak docílit toho správného adrenalinu v průběhu vaší hry. Je lákavá i díky tomu, že se ocitnete v tmavém prostoru, který bude osvětlený pouze neonovými světly.

billboard-left
TYPY HER:

  • ZAČÁTEČNÍK– hry vhodné pro všechny, kteří se chystají na laser game prožít první zkušenost. V nabídce jich nalezete čtyři.
  • POKROČILÝ– pro všechny, kteří už mají nějaké znalosti a vědí, jak se v arénách pohybovat a jak střílet, tak aby neminuli. K dispozici na vás čeká celkem 6 takových her.
  • EXPERT– jedinečná hra pro opravdové profíky. Pokud jste mistrem ve hře s laserovou zbraní, tato hra bude pro vás jedinečnou výzvou.

Vytáhněte všechny vaše nejbližší osoby nebo rodinné příslušníky ven a navštivte zábavní areál, ve kterém se jim zalíbí už jenom proto, že je to aktivita, kterou ještě nezažili.