Ženy jsou natolik silné bytosti, že si jen málokdy řeknou o pomoc. To na nich miluje každý muž a váží si jich za to, jak moc jsou odhodlané a pracovité. Ovšem to ještě neznamená, že se nepotřebují nikdy zastavit a pro změnu odpočívat!

Matka vašich dětí potřebuje vypnout!

Jestli jste rodič a víte, že den s vašim dítětem nebo více dětmi je opravdu silný šálek kávy, který vás ovšem více vyčerpává, než dobíjí, pokuste se vcítit do vaší partnerky, která je jako matka s nimi den co den a řeší vše, co se jich týká na maximum. Určitě dospějete k závěru, že je superhrdinka, která by si zasloužila dovolenou osamotě!
táta a dcery s bublifuky

Naštěstí nic tak luxusního ve skutečnosti ani nepotřebuje, bohatě jí bude stačit, pokud jí dáte možnost vyspat se a šanci na to, být chvíli sama a mít klid. Není nic zvláštního na tom, pohlídat vaše děti a dopřát jí čas, který věnuje jen sobě.

Jednou za čas byste se měli zachovat jako muž s velkým „M“ a vzít vaše děti na hřiště, do zábavního centra, do kina, na procházku nebo návštěvu rodičů bez ní, aby mohla nasbírat síly a opět dospět do stádia, že se nezblázní.

Odrazí se to na vašem sexuálním životě

Fakt, že jí dopřejete nějaký čas na to, aby načerpala novou energii a elán do života a měla kolem sebe pro změnu ticho, se může pozitivně odrazit na vašem milostném životě, který bývá s příchodem dětí poněkud odhozený do kouta. Většinou jsou to právě ženy, které nemají potřebu ani chuť, navázat intimní kontakt s jejich partnerem, protože jsou vyčerpané a nesmírně ospalé díky všemu, co péče o děti přináší.
muž s dětmi u vody

Věřte tomu, že v případě, že se přičiníte o to, aby jednou za čas vypnula, vám to později ráda a dobrovolně oplatí v posteli. Nejsou to totiž žádné výmluvy, ale na sex potřebuje mít každý člověk jistou dávku energie! A díky tomu, že jí ji dopřejete, si můžete být jistí, že váš milostní život už nebude pouhé tabu, ale na více než kvalitní úrovni.