Myslím si, že bych asi nenašla člověka, který nebyl nikdy na dovolené. Abych vám pravdu řekla, tak já opravdu miluji dovolenou, Vzpomínám si na svou krásnou první dovolenou, kterou jsem měla, když mi bylo asi deset let. A vy si možná říkáte, že to opravdu hodně pozdě. Sice ano máte pravdu, protože já znám opravdu hodně lidí, kteří byli na dovolené třeba už poprvé ve čtyři nebo v pěti letech. A já jsem dokonce byla v deset letech na dovolené, ale byla to jenom úplná náhoda. Já jsem tam vlastně ani neměla být. A to bylo hlavně jenom kvůli tomu, že se naše rodiče rozvedli, takže nám náš otec chtěl udělat ještě radost, takže nás vzal na dovolenou k moři.

Ráda si užívám.

Já nevím, jestli se mám vůbec radovat, nebo být smutná. Protože jet na dovolenou jenom kvůli tomu, aby se jeden z rodičů vytáhl, tak ani nevím, jestli mě to má hodně těšit. Nakonec to všechno dopadlo tak, že jsem se samozřejmě z dovolené radovala. Byli jsme na Sardinii a potom jsme ještě jeli do Kodaně. Sice to nemá se sebou nic moc společného, ale šlo spíše asi jenom o zábavu a o tu dovolenou. Takže jsem byla svému otci zase ráda, že jsem poznal alespoň některá místa. A s naší maminkou jsme na dovolenou moc nejezdili, protože maminka neměla moc peněz, takže jsme jezdili jenom na výlety po České republice.

Dovolenou si užívám.

Ale i to vždycky byla pěkná dovolená. A nyní, když už mám devítiletého syna, tak jsem si už řekla, že je čas se synem, abych jela na dovolenou. A tak nakonec jsme na dovolené byli dvakrát do Řecku a dvakrát Itálii. Nyní se letos chystáme do Španělska já se už těším, až si zase užijeme dovolenou, na kterou se vždycky každý rok těšíme. A můj sen je taky vycestovat někdy do Dubaje. To bych ale chtěla úplně sama, abych mohla všechno objevovat sama, abych na to měla dostatek času. A syna bych tak vzala do Dubaje až napodruhé.