Správný zaměstnavatel by měl ukázat svým zaměstnancům, jak si jich váží. Takový zaměstnavatel, který umí být hlasitý jen ohledně chyb, ale nedokáže ocenit jejich tvrdou a dobrou práci není dobrý. Zaměstnanci potřebují uznání a to, že mají každý měsíc výplatu není argument. K tomu, aby vaši zaměstnanci byli motivováni a odváděli dobrou práci, potřebují vědět, že jejich zaměstnavateli na nich záleží.

Způsobů, jak svým zaměstnancům zpříjemnit dny na pracovišti je mnoho. Uvědomte si, že se jedná o místo, kde tráví pět i více dní v týdnů několik hodin denně, je proto na místě, aby se na svém pracovišti cítili příjemně. Můžete třeba začít krátkým dotazníkem, kterým zjistíte, co jim chybí a co by chtěli zlepšit. Zpětná vazba je důležitá a dobrý zaměstnavatel by si z ní měl odnést podněty, jak zlepšit svůj postoj. https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/postoj

Dejte svým zaměstnancům kromě standartní výplaty i něco navíc. Mohou to být bonusy za dobře odvedenou práci, za nadstandartní plnění práce nebo třeba jim věnovat bonusy v podobě dárkových poukázek nebo karty multisport.

peníze

Pokud tvoříte ve vaší firmě reklamní předměty, vytvořte je tak, aby potěšili nejen vaše klienty, ale i vaše zaměstnance. Ideálně tedy něco, co vaší zaměstnanci budou používat na denní bázi. Může to být třeba firemní hrníček, do kterého si mohou udělat čaj nebo kávu, nebo třeba propisky. Můžete využít nabídku propisky s potiskem Promodarky.cz.

propiska

Důležitý je i pitný režim. Dejte svým zaměstnancům na kuchyňku přístup pitné vody, kterou mohou pít v neomezeném množství. Určitě je potěší také kávovar, hlavně ty, kteří nemají rádi obyčejnou kávu zalívanou horkou vodou z konvice. Nechte také své zaměstnance, aby si pracoviště vyzdobili tak, aby pro ně bylo příjemnější, trávit zde čas. Mohou si vystavit rodinné fotografie, různé obrázky, vytvářet nástěnky a podobně. Fantazii se meze nekladou.