V současnosti se Flash nejen používá pro tvorbu reklamních obrázků, ale také k tvorbě nejrůznějších animací a nejrůznějších prezentací a tak dále, takže určitě je to skvělá technologie, kteří šetří místo a má své opodstatnění, protože je mezi nejvyužívanějšími. Dokáže vytvořit obrázek ve vektorové grafice, což je skvělé. Internetové aplikace najdou uplatnění právě pro technologii Flash, protože tohle je něco maximálně skvělého, co pomůže všem, kdo chtějí vytvořit dílo, které bude vhodné a bude vypadat dobře. Má to ale i své nevýhody. Abyste tohle všechno viděli a přehráli, tak musíte mít nainstalovaný flash přehrávač, což není záležitost, kterou by měl stoprocentně každý nainstalovaný. Některé programy neumí s tímhle pracovat, což je další nevýhoda, takže je na vás, jestli takové technologie využijete, jestli to pro vás bude výhodné, pro vaši reklamu, pro vaši kampaň či banner.

prezentace

Široké spektrum využití

Tahle metoda a technologie se dá využít jak na tvorbu právě reklamních obrázků, takzvaných bannerů nebo také na torbu celých prezentací, to je také důvod, proč se tohle vyplatí mít. Také můžete vytvářet online hry a složité animace. Tohle to prost umí a je to jednoduché. Stačí se s tím naučit. Jak jsme říkali, tak to má i nějaké své nevýhody bohužel, ale to má asi všechno protože vždy najdete nějakou světlou stránku a pak zase nějakou tmavou stránku.

pozvánka

Malá velikost souborů
Tohle je obrovská výhoda díky takové technologii vytvoříte opravdu kvalitní obrázky s malou velikostí, která bude potom rychle načtená a nebudou s tím nějaké časové a technické problémy. Vše je v té nejvyšší kvalitě, ale funguje to jenom při instalaci flash player, což je docela nevýhoda pro některé lidi, kteří tohle nemají nainstalované.
Je to na zvážení, ale funguje to velice dobře. Porovnejte výhody a nevýhody a podle toho se rozhodněte.