Navrhněte si svou vlastní domácnost. Jak by měl váš dům vypadat? Bude zvenku světlý nebo tmavý? Bude vypadat jako dřevostavba? Jaké zvolíte použití? Pro rekreaci nebo pro celoroční používání?

dům

  • V případě celoročního používání musí být zateplen. V těchto případech volíme moderní způsob zateplování a to pomocí technologie PUR pěny. Nejmodernější a technologicky nejvyspělejší metoda zateplování, kterou lze v dnešním světě použít. Je dražší, než například zateplování klasickou skelnou vatou, proto ji zatím všichni nemusí znát, ale námi zateplené obydlí je opravdu kvalitní a přitom zůstáváme pořád na nízké pořizovací ceně https://www.lavarohouse.cz/.

Nechejte si postavit vlastní dům

Jakmile jej postavíme, provedeme u vás terénní úpravy, aby vše sedělo a pasovalo tak, jak je to nejlepší, následně zajistíme odbornou přepravu a profesionální ustavení. Pak už můžete během pár dní bydlet! Obydlí můžete okamžitě používat a je plně přizpůsobené vašim potřebám.

Vytvořte si z takového obydlí moderní a útulnou domácnost, ve které se vám bude spokojeně a pohodně žít. Pořizovací cena tohoto stavení je velmi nízká. Díky tomu se nezadlužíte na věčné časy, ale budete si moct dopřát cokoliv, co si ještě budete přát. Můžete jezdit na wellness, po výletech s dětmi, na zamilované pobyty do zahraničí, na dovolené k moři, být ve svém vlastním domě se svou rodinou a přáteli. Trávit čas společně a spokojeně. Člověk toho k životu moc nepotřebuje, my vám zde nabízíme útulné a příjemné bydlení za velice nízkou cenu, za kterou si nepořídíte ani byt někde ve městě. Díky mobilním domům, máte možnost mít vlastní dům, na vlastním pozemku. Žádné sousedy hned za zdí, jenom soukromí, klid a pohoda.

stavba

Mnohým lidem to připadá jako splněný sen. Chcete si také splnit sen o vlastním bydlení? Nechcete se zadlužit na věčné časy? Chcete si v životě ještě užívat i něco jiného, než jenom platit vysoké měsíční nájmy, nebo vysoké měsíční výdaje? V tom případě je mobilní dům vhodnou volbou i pro VÁS!Nízké měsíční výdaje jsou dalším kritériem, které jistě budete zvažovat při pořizování tohoto typu stavení. Nepotřebujete k tomu žádné povolení, ušetříte na projektantech, na stavebním povolení i na základové desce. Všechno podstatné pro vás zařídíme.