Máte záznam v registru dlužníků? Kvůli tomu nejste pro banky žádoucím klientem a všude Vás odmítají? Nevíte, co si počít? Máte záznam jenom proto, že jste si nedávali pozor se splátkami? Nebo Vám utekla nějaká platba paušálu? Zapomněli jste jeden měsíc zaplatit půjčku?

Máte malou výplatu? Nedosáhnete kvůli tomu na hypotéku, o které jste snili? Chtěli jste začít stavět dům nebo si koupit byt? Jenomže je částka vyšší, než na jakou můžete dosáhnout? Nevíte, jak z toho vybruslit? Nikde jinde půjčku neseženete?

Spolehněte se na nebankovní americké hypotéky.

kalkulačka a peníz

Možná Vás teď překvapí, když řekneme nebankovní, ale není se čeho obávat. V dnešní době jsou nebankovní společnosti stejně dostupné jako banky a také samozřejmě poskytují stejně kvalitní a profesionální služby. Navíc je jejich jednání o něco mírnější a tolerantnější, takže u nich uspějí například i klienti, kteří mají nějaké problémy nebo právě drobné prohřešky jako jsou záznamy nebo nemohou dosáhnout na vysokou hypotéku kvůli tomu, že nemají vysoký příjem peněz ze zaměstnání a jejich výdělek by neodpovídal, a proto nemohou získat vysokou hypotéku. U nebankovní společnosti můžete rozhodně uspět a to s nízkou úrokovou sazbou, podobnou té, kterou znáte z běžné banky, protože dnešní nebankovní společnosti bankám rozhodně konkurují a možná byste se až divili, kolik jich už na dnešním trhu spolehlivě a profesionálně funguje a řadí se stále mezi nebankovní společnosti, ale Vy byste je možná zařadili klidně i do bankovního sektoru, protože vídáte reklamy v televizích a tak podobně.

žena přepočítává peníz

U hypotéky se ručí nemovitostí, kterou dáte do zástavy. Může se jednat o byt, dům, pozemek.

Získat můžete maximálně 70% z hodnoty nemovitosti.

Neřeší se žádné registry.

Může na půjčku dosáhnout i klienty s nižšími výdělky.

Vyřízení je snadné.

Předčasné splacení zdarma.

Žádné zbytečné otálení, pokud dodáte poklady, vše můžeme mít hotové do 24 hodin.

Pak už se můžete těšit na peníze na svém účtu.