Máte v životě problémy? Nemůžete se vyrovnat se ztrátou blízkého člověka? Denně trčíte v práci od rána až do večera a už to nezvládáte? Jste psychicky na dně a nevíte, kdo by Vám mohl pomoci? Máte náročné zaměstnání a každý den přicházíte domů úplně vyčerpaní? Fyzicky to nezvládáte? Chcete se někomu vyzpovídat? Jste na dně? Cítíte se pořád vzteklí a naštvaní? Jste agresivní i ke svým blízkým?

muž skleslý

Máte problémy v lásce nebo vztazích? Není manželství to, co byste si představovali? Mysleli jste si, že to bude jiné? Měli jste jiné očekávání, co se týče partnerského života? Nebo dětí? Trápíte se kvůli jejich problémům a máte jenom samé starosti? Pociťujete napětí, skleslost, úzkost nebo depresi? Jste smutní a bez nálady? Potřebovali byste vlít trochu energie do žil, protože všechno vidíte jenom černě? Staly se Vám různé nepříjemnosti, ztráta zaměstnání, nemůžete si najít dlouhodobě nové a nevíte, jak to zvládnete? Máte z toho depresi? Ztratili jste chuť do života? Potřebovali byste novou motivaci? Přišli jste o peníze či o bydlení a jste na tom bídně? Ztratili jste sebedůvěru nebo sebevědomí? Myslíte si o sobě, že jste ti nejhorší a pořád špatní? Že všechno, co uděláte, je špatně a nestojí to za nic? Že se Vám svět hroutí před očima? Nebo máte jenom běžné starosti, ale chcete se někomu vypovídat, protože si nejste jistí, jestli je to normální? I lidé s obyčejnými problémy mohou přijít na psychoterapii.

žena tvář v rukou

Všechno to, o čem jsme se zde zmínili, může souviset s psychoterapií. Tyto služby tedy nejsou jenom pro nějaké blázny, jak si někteří lidé mohou stále ještě mylně myslet, ale jsou to služby v podstatě pro obyčejné lidi, které něco trápí nebo mají starosti. Čili pro každého.

Hledáte v našem hlavním městě pomoc? Pomůže psychoterapie Praha.

Psychoterapie může zbavit od napětí a depresí. Pomáhá nám dostat se zpátky do životní pohody.