Každá žena je jedinečná, touží po něčem jiném, ale v posteli chce být po všech ohledech uspokojena. Žena je nositelkou vnitřní síly a ženskosti, o které mnohdy ani nemá tušení. Jak v sobě probudit ženskou energii a být tou nejlepší milenkou? Jak si s partnerem sexuální zážitek ještě více užít?

Poznejte samu sebe

Že už se dávno znáte? Poznat své tělo neznamená jen prohlédnout si každý kousek v zrcadle, důležité je poznat své tělo i zevnitř. Jak správně funguje, na které podněty reaguje, co se mu líbí a co naopak odmítá. Je zapotřebí primárně porozumět všem svým vnitřním pocitům a energii, která se v průběhu ženského cyklu neustále mění. Muži to mají v uspokojování o poznání jednoduší, stačí jim málo a propukají v explozi rozkoše. Jak tedy začít své tělo konečně chápat a hlavně se v něm cítit dobře?

tělo ženy

Sexuální apetit je u žen úzce spjat s menstruačním cyklem. Zatímco těsně před menstruací se naše libido nachází na bodě mrazu, uprostřed periody je tomu přesně naopak. Hormony šílí a ženy mění něžný sex v daleko vášnivější a divočejší verzi. Pokud se naučíte porozumět vašemu rozpoložení v jednotlivých stádiích vašeho cyklu, budete se lépe orientovat i v případě vašich sexuálních touhách a potřebách. V období, kdy se něžná a křehká žena mění v dračici, není od věci vyzkoušet i některé z řady sexuálních pomůcek, které dokáží sex ještě více okořenit. Uvidíte, co dokáží s ženským libidem Venušiny kuličky, vibrátor nebo poppers praha.

společné chvíle

Mějte ale na paměti, že milostné hrátky jsou hlavně o potěšení. Není nic horšího než sexuální praktiky, do kterých se žena v danou chvíli musí nutit. Naslouchejte svému tělu a vnímejte jeto tužby, proč se pouštět do vášnivých sexuálních praktik, když chcete jen něžné milování a naopak. Takový sex si pak vy ani váš partner neužije. Poznejte své tělo zevnitř a milování bude pro vás jeden velký zážitek.