Všichni jsme už zažili nepříjemnou situaci, kdy nám upadl mobil. A všichni jsme se k němu shýbali s obavami, jakou újmou tímto pádem utrpěl. Často se poškození projeví na popraskání displeje, který sice i nadále funguje, ale pro funkci čtení a psaní už neposkytuje dostatečný komfort. Mnohdy se pro změnu uvolní zadní kryt, který umožní baterii, aby se také podívala na světlo světa, a pokud se tato nehoda stane opakovaně, záda mobilu už nejsou schopna zůstat na svém místě ani při běžné manipulaci. Proto, aby váš mobil vypadal stále jako nový, je dobré opatřit si kryt naHuawei p smart v různých variantách, které uspokojí každého majitele tohoto typu telefonu.

Tančící dívka s mobilem v ruce a sluchátky na ušíchPokud se spokojíte pouze s ochranou displeje, nabízíme kvalitní temperované tvrzené sklo, které s vaším telefonem dokonale splyne. Pro ochranu zadní strany mobilu jsou zde plastové, nebo gelové kryty v mnoha variantách. Vybírejte z více než čtyřiceti druhů jednobarevných i zajímavě dekorovaných krytů a pouzder z plastu a prošívané koženky. Právě koženková pouzdra poskytují dokonalou ochranu ze všech čtyř stran, a navíc mají funkci praktického stojánku. Disponují vnitřní silikonovou vaničkou, do které jednoduše telefon vmáčknete a překlopíte druhou polovinou strany tohoto pouzdra. Měkká koženka tlumí případné nárazy a chrání před poškrábáním. Vybírejte z jemných pastelových odstínů, nebo se nechte okouzlit romantickými motivy motýlů, stromů a květin. Pro malé uživatele telefonických přístrojů jsou v nabídce pouzdra s motivem jednorožců, kočičky a králíčky.
Žena opisující údaje z mobilu do zápisníku

V našem internetovém obchodě si vybere skutečně každý za příznivé ceny, a navíc za váš nákup získáte věrnostní body, které vám převedeme do vašeho slevového kupónu na koruny. Najděte pro svůj nový, nebo i starý mobil dokonalou ochranu a zároveň i jeho zajímavé ozvláštnění.