Hledáte jedinečnou zábavu, kde byste s kamarády mohli trávit svůj volný čas? Chcete se skvěle bavit, ale přitom se něco naučit? Snažíte se využít svůj volný čas prospěšně a ne se jen doma povalovat a nic nedělat. Zažijte něco nového a skvěle se u toho pobavte. O čem to vlastně mluvíme? Mluvíme o únikové hře Escape game https://www.enigmaescape.cz/. Co si pod únikovou hrou představit? Co nás v ní bude čekat a jak se na ni připravit? Úniková hra je hra pro dva až pět členů vašeho týmu. Cílem hry je řešení jednotlivých úkolů jako jsou luštění hádanek, hledání ztracených klíčů k zámkům nebo hledání číselné kombinace k zámkům. Řešení šifer a hlavolamů.

hlavolam

Vše najdete v únikových hrách. Ty jsou omezeny časem. Na každou hru je striktně uvedený čas, během kterého musíte hru vyřešit.

čas

Každá hra je vytvořena na jiný podmět a odehrává se v jinou dobu. Enigma escape nabízí dvě základní hry Dvojitého agenta a Samaru.

  • Dvojitý agent se odehrává v období sovětského svazu a KGB. V konspiračním bytě mezi ulicemi Americká a Ruská. Cílem hry je zachránit agenta George a zjistit, co se stalo s tajnými dokumenty ke kterým se v poslední době dostal. Kdyby padli do špatných rukou mělo by to nedozírné následky. Stihnete vyřešit zmizení kolegy včas nebo vás KGB dostane?

  • Hra Samara je na hororové téma odvozené z filmu Kruh. Cílem hry je záchrana města před záhadnou kazetou, díky které Samara může zabíjet. Budete mít odvahu zjistit, co je na videokazetě a následně se vypořádat se zabijáckou Samarou? Ve hře jsou lekavé scény a nejsou určeny pro bojácné děti. Je na posouzení rodičů, zda je hra pro jejich ratolesti vhodná. Ve hře můžete očekávat strach, napětí a bezmoc. Zachráníte město nebo vás strach pohltí?

Neváhejte a vyzkoušejte únikovou hru na vlastní kůži, rozhodně nebudete litovat. Po absolvování budete chtít vyzkoušet další.